Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NPL] Przyznają po pewnej godzinie! | INFORMACJA |


Pawloczenko9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyznają ale dla serwerów które posiadają określona ilość osób albo rozwiniętych klanów już lepiej poszukać teamspeak cracked license za free

204291406923258316749.jpg

Opublikowano

@~Sullivan

To jest serwer tego Anonna?

Anonn sprzedaje licke(a licka jest za free)

V

http://screenshooter.net/100096896/xgsdqam

V

Za cracka można bana dostać na ip serwera ! Pozdrawiam

---------------------------------------------------------------------------

Co do tematu to,przyznaja i przyznają :)

Ja mogę edytować NPL,że bedzie miał 10 tyś slotów ;)

---------------------------------------------------------------------------

Opublikowano

@~Sullivan

To jest serwer tego Anonna?

Anonn sprzedaje licke(a licka jest za free)

V

http://screenshooter.net/100096896/xgsdqam

V

Za cracka można bana dostać na ip serwera ! Pozdrawiam

---------------------------------------------------------------------------

Co do tematu to,przyznaja i przyznają :)

Ja mogę edytować NPL,że bedzie miał 10 tyś slotów ;)

---------------------------------------------------------------------------

Nie to nie jest licka Anon(pajac próbuje udawać członka Anonymous xD) i to po pierwsze jest kretyn bo przywłaszcza sobie czyjąś prace, po drugie to jest własność Project KUBE przy dużej współpracy z TEAM MESMERiZE, a po trzecie to cała ta licencja jest na pirate bayach :)

a Licke NPL jest łatwo zmodyfikować :)

Jak nie wrzucasz max slotów i nie podajesz ip wszystkim i sie nie chwalisz to bana nie dostaniesz.

Opublikowano

@offtopic

A pro po tego typka Anon to on chyba nie wie że taki coś jest karalne i facet myśli że jest nie uchwytny bo TEAMSPEAK działa w USA, a sprzedaje te licencje nielegalnie, pomijając że one same w sobie są nielegalne i może go za to ścigać Arbitraż międzynarodowy, więc gg :D

Opublikowano

Te licencje NPL będą 10 razy bardziej trudniejsze do zdobycia niż wtedy, więc lepiej kupić już licencje, lub crack, jest sposób na obejście crackowanej licencji ;)

ddasd 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...